XPG, içerik yaratıcılarını LANCER RGB DDR5 bellek modülünü denemeye davet ediyor – TEKNOLOJİ

Oyuncular, eSpor profesyonelleri ve teknoloji meraklıları için hazır sistemler, bileşenler ve çevre birimleri üreten XPG, içerik oluşturucuları desteklemek ve onlara LANCER DDR5 DRAM RGB'yi test etme fırsatı sunmak için “Gamers' Choice Xtremer Programı”nı başlatıyor. XPG, 25 Haziran 2024 Salı gününden itibaren LANCER RGB DDR5 bellek modüllerini 10 içerik oluşturucuya dağıtacağı bu program için başvuruları kabul etmeye başlayacak.

Oyuncuların Seçimi Xtremer Programı

XPG'nin, XPG LANCER RGB DDR5 bellek modülüne sahip içerik oluşturuculara sponsor olacağı Oyuncuların Seçimi programı, 25 Haziran 2024 Salı gününden itibaren tüm içerik oluşturucuların başvurularına açık olacak. Bu programla, içerik deneyimlerini test edecekler en yeni nesil yüksek performanslı DDR5 bellek modülü.

Aday göstermeler XPG'nin Xtremer Programı sayfası üzerinden 31 Ağustos Cumartesi saat 23:59'a kadar devam edecek ve katılımcılar XPG tarafından seçilen 10 kişiyle sınırlı olacak. Seçilen katılımcılar e-posta adresleri aracılığıyla XPG tarafından bilgilendirilecektir.

XPG LANCER RGB DDR5 bellek modülü

XPG'nin yüksek performansı ve kararlılığıyla kanıtlanmış DDR5 LANCER RGB bellek modülü, 5200 – 8000 MT/s hız performansı, 16/24/32 GB ve siyah beyaz seçenekleriyle DDR4'ten DDR5'e yükseltme yapan kullanıcıların ilk tercihi olmayı hedefliyor. XPG PRIME yazılımını kullanarak, LANCER'ın benzersiz DRAM aydınlatma efektlerini ayarlayabilir ve PRIME destekli tüm XPG RGB ürünlerini senkronize ederek kendi PRIME ekosisteminizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca Intel XMP 3.0 desteği sayesinde BIOS ayarlarını değiştirmeden kolayca hız aşırtma yapabilirsiniz.

XPG LANCER DDR5 DRAM, güç kaynağı kararlılığını artıran entegre bir PMIC içerir. Daha düşük çalışma voltajı, LANCER'ı DDR4'ten çok daha verimli hale getirir. AMD EXPO desteği ve en yeni platformlarla uyumluluğu sayesinde maksimum güvenilirlik ve kararlılık sunar.

LANCER RGB DDR5 bellek modülü hakkında daha fazla bilgi edinmek için ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

LANCER ailesinden Computex 2024'ün favorisi LANCER NEON RGB DDR5 ile tanışın

Geçtiğimiz günlerde Computex 2024'te tanıtılan XPG LANCER NEON RGB 8000mT/s DDR5 bellek modülü, yenilikçi PCB teknolojisi ve özel lehim maskesiyle dikkat çekiyor. Bu teknoloji sadece mükemmel yalıtım sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda ısıyı aktif olarak dağıtarak üstün soğutma performansı da sunuyor. Standart DDR5 oyun belleği soğutucularıyla karşılaştırıldığında bu özel kaplama, termal radyasyonu ve ısı dağıtım verimliliğini önemli ölçüde artırır.

Testler, PCB ısı dağıtma kaplama teknolojisine sahip DDR5 belleğin, sıcaklığı standart bellekten 8,5°C daha düşük tuttuğunu ve ısı dağıtma verimliliğini %10,8 artırdığını göstermiştir. Bu şekilde kullanıcılar performanstan ödün vermeden hız aşırtmanın keyfini çıkarabilirler. Geliştirilmiş soğutma kapasitesi, kullanıcılara yüksek performanslı oyun ve yoğun bilgi işlem gerektiren uygulamalar için daha istikrarlı ve güvenilir bir deneyim sunar.

▲Kızılötesi kameralar, hız aşırtmalı LANCER NEON 8000MT/s üzerindeki ısı dağıtıcının yarattığı sıcaklık farkını gösterir.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir