WhatsApp çöktü mü? WhatsApp'ta dünya çapında erişim sorunu yaşanıyor! Bakan Yardımcısı Sayan'ın Açıklaması

Dünya çapında iki milyardan fazla kullanıcıya sahip olan WhatsApp, uzun süredir mobil ve masaüstü uygulamalarına erişimde sorun yaşıyordu. Facebook, Instagram ve Messenger'ın da yer aldığı Meta'nın sahip olduğu mesajlaşma uygulaması WhatsApp hizmetlerinde dünya çapında sorunlar yaşandığı iddia edildi.

“KÜRESEL BİR HİZMET KESİNTİSİ”

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Ulusal Siber Olaylara Müdahale Merkezimiz @TRCert tarafından WhatsApp hizmetlerinde küresel bir kesinti rapor edilmiştir. Ekiplerimiz süreci takip etmektedir.
Yerli ve milli uygulamalarımızla vatandaşlarımız kesintisiz iletişim kurmaya devam edebiliyor. “Mesaj gönderilemiyor ve web uygulamasına erişilemiyor.”

Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
YSK Van'a ilişkin kararını açıkladı!  AK Partili Hayati Yazıcı önce paylaştı, sonra sildiYSK Van'a ilişkin kararını açıkladı! AK Partili Hayati Yazıcı önce paylaştı, sonra sildi
Kendilerini devletten ve hukuktan üstün gören vatandaş eşkıyalarına mühlet vermeyeceğiz.Kendilerini devletten ve hukuktan üstün gören vatandaş eşkıyalarına mühlet vermeyeceğiz.
İYİ Parti'deki görevinden istifa ettiğini açıkladıİYİ Parti'deki görevinden istifa ettiğini açıkladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir