Star Wars: The Old Republic Güncellemesi 7.5 Yayınlandı! – TEKNOLOJİ

Star Wars: The Old Republic geliştirme ekibi, Star Wars: The Old Republic için Güncelleme 7.5 “Desperate Defiance”ı yayınladı! Bu güncelleme, The Acolyte'den ilham alan yepyeni teçhizatı, ana hikayenin bir sonraki bölümünü, oyuncuların çiftçilik yapabileceği yeni bir çiftliği, birkaç yeni “Tek Oyunculu Maceranın” ilk bölümünü ve daha fazlasını içeriyor.

Aşağıda SWTOR 7.5 “Desperate Defiance” ile gelen tüm yeni içeriklerin ayrıntılarını bulabilirsiniz.

  • Acolyte temalı öğeler Kartel Pazarına geldi; oyuncular, Kartel Pazarı penceresine yeni bir “İlham Veren” sekmesinin eklendiğini fark edecekler. Bu sekmede oyuncular, Acolyte'den ilham alan Dark Herald Zırh setini ve Serpent's Tongue Vibroblade'i bulabilirler. Ayrıca Wookiee Jedi temalı saç modeli ve sakal özelleştirmesini “Görünüm Seçenekleri: Sadık ve Fit Saç Modeli Paketi”nde bulabilirsiniz.

  • Yeni ana hikaye bölümü: “Umutsuz Meydan Okuma”: “Karanlıktaki Zincirler” bölümündeki olayların ardından oyuncular, holokronu kurtarmak ve mümkünse Heta planları hakkında daha fazla bilgi edinmek için Sa'har eşliğinde riskli bir göreve çıkacaklar. . Oyuncular ayrıca Minboosa Bölgesindeki işçi ayaklanmasının ortasında Hutta'ya dönecek ve fabrika sahibi ve “tamamen meşru bir iş adamı” olan “Yusinduu the Hutt” ile yüzleşecekler.

  • Dantooine Çiftliği ve Bahar Kutsaması Festivali: Star Wars: The Old Republic oyuncuları, çatışmaya ara verme ve Dantooine Çiftliği'nin kâhyası olma şansına sahip olacak. Oyuncular ilk önce çiftliği tanıtan kısa bir hikayeden geçecek ve ardından ilgilenmeleri için bir arazi parçası verilecek. Bolluk Bahar Şenliği, oyuncuların tohum toplama, dans etme, kek pişirme, hayvanlarla ilgilenme ve galaktik yumurta avlama gibi birçok etkinliğe katılmasına olanak tanır.

  • Tek Oyunculu Macera: Yeni ve zorlu tek oyunculu “Maceralar” oyuna eklendi! Bunlardan ilki Basilisk'in prototipidir. Bu macera doğrudan Lane Vizla'nın devam eden hikayesiyle bağlantılıdır ve Bessie olarak bilinen B3-S1 Basilisk prototipinin eğitimini takip eder. Bu prototip oyuncuya eşlik edebilir. Oyuncuların, B3-S1'i tüm potansiyeline ve savaş yeteneklerine göre eğitmek ve onu kalıcı bir arkadaş haline getirmek için aşamalı olarak çalışmaları gerekecek.

  • Yeni PvP Sezonları: Güncelleme 7.5'ten itibaren PvP Sezonları, güncellemenin yayınlandığı gün başlayacaktır. “Büyük Korsan Avı” PvP'nin 6. Sezonu Güncelleme 7.5 ile başlıyor.

  • Kartel Piyasası Güncellemeleri: Geliştirilmiş Mentor Işın Kılıçları, Çift Işın Kılıçları, Zırh Seti ve Yüksek Cumhuriyet temalı Gizli Zincir Jetpack Standı, Güncelleme 7.5'te yayınlanacak. Oyuncular ayrıca Ahsoka'dan ilham alan Baylan sakalı ve yakın zamanda geliştirilmiş boya paketleri gibi artırılmış karakter özelleştirmelerine de sahip olabilecekler.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir