PlayStation Plus nedir ve nasıl edinilir? PlayStation Plus'a nasıl kayıt olunur?

Çevrimiçi oyunların farklı özellikleri ve kategorileri vardır. Günümüzde çeşitli abonelik hizmetleri sunan bir oyun kütüphanesi bulunmaktadır. Bunlardan biri de PlayStation kullanıcılarına sunulan PlayStation Plus abonelik hizmeti. Bu noktada PlayStation Plus'ın ne işe yaradığı sorusu akla gelebilir. Bu abonelik hizmeti, kullanıcılara çeşitli abonelik alternatifleri sunan ve birçok çevrimiçi oyunu bünyesinde barındıran bir oyun kütüphanesidir.

PlayStation Plus çalışmıyor mu?

Günümüzde çevrimiçi oyun oynamayı seven birçok insan var. Bu kişiler çeşitli abonelik hizmetlerinden yararlanarak yeni ve güncel oyunları oynama imkanına sahip oluyorlar. Bu abonelik sistemlerinden biri de Sony'nin kullanıcılara sunduğu PlayStation Plus abonelik hizmetidir. Bu abonelik hizmeti, PlayStation oyun konsollarında (PlayStation 5 gibi) kullanılabilecek bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor. Bu noktada oyuncular, PC Plus olmadan oynayabileceklerini düşünüyor olabilirler. PlayStation Store üzerinden cihazlara yüklenen çevrimiçi çok oyunculu oyunları oynayabilmek için, PlayStation Plus'a üye olmanız gerekiyor. üye olmak.

PlayStation Plus'ı nasıl edinebilirim?

PlayStation Plus abonelik hizmetinden yararlanmak için öncelikle bu hizmete abone olmanız gerekmektedir. Sony'nin ürettiği bu abonelik hizmeti sayesinde kullanıcılar çevrimiçi olarak oyun oynayabiliyor ve birçok avantajdan yararlanabiliyor. Bu bağlamda PlayStation Plus satın aldığınızda ne olur sorusuyla karşılaşabiliriz.

Bu abonelik hizmetini kullandığınızda birçok özelliğe erişebilirsiniz. Online oyun oynama, her ay 2 bedava oyundan yararlanma ve çeşitli indirimlerden yararlanma gibi avantajlar sunulmaktadır. PlayStation Plus abonelik hizmetinden yararlanmak isteyenlerin izlemesi gereken adımlar genel olarak şu şekildedir:

  • Öncelikle resmi PlayStation Plus web sitesine gitmeniz gerekiyor.
  • Daha sonra en uygun abonelik seçeneği seçilir.
  • Bu abonelik hizmeti daha sonra satın alınır.
  • Satın alma işleminiz onaylandıktan sonra çok çeşitli PlayStation Plus oyunlarına erişim hakkı kazanacaksınız.
  • Satın almadan önce bir PSN hesabınızın olması gerekir.

PlayStation Plus'a nasıl kayıt olunur?

PlayStation Plus abonelik işlemleri için öncelikle bu abonelik hizmetinin web sayfasına giriş yapmanız gerekmektedir. Resmi siteye giriş yaptığınızda karşınıza 3 farklı abonelik seçeneği çıkacaktır. Bu hizmetler Essential, Deluxe ve Extra abonelik hizmeti seçenekleridir.

Oyunlar PlayStation Store üzerinden satın alınabilir. Resmi PlayStation Plus web sitesinde yer alan 3 farklı abonelik paketinden birini seçip talimatları takip ederek kolaylıkla abonelik oluşturabilirsiniz. Abonelik paketi satın alırken PSN şifrenizi girmeniz zorunludur. Kayıt işlemi başarıyla tamamlandıktan sonra kullanıcılar birçok oyuna erişebilir ve çevrimiçi oyun oynamanın keyfini çıkarabilirler.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ayhan Bora Kaplan mahkemede rahat oturamadı ve salondan atıldı!  Gizli tanığın davanın gidişatını değiştirecek hamlesiAyhan Bora Kaplan mahkemede rahat oturamadı ve salondan atıldı! Gizli tanığın davanın gidişatını değiştirecek hamlesi
RTÜK Başkanı Şahin: İncelendiRTÜK Başkanı Şahin: İncelendi
Ev sahibi fark etti... Kiracıyla ilgili şok gerçek ortaya çıktı!Ev sahibi fark etti… Kiracıyla ilgili şok gerçek ortaya çıktı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir