Pil performansını artırmak isteyenler için en iyi kükürt gidericiler

Zamanla plakalarda sülfat birikmesi oluşabilir. Bu nedenle sülfat birikmesi pilin performansını düşürür, performansına zarar verir ve hatta pili kullanılamaz hale getirebilir. İşte bu noktada kükürt gidericiler devreye giriyor. “Kültür giderici nedir?” Bana sorarsanız kısaca açıklayalım. Desülfatörler, akü plakaları üzerinde oluşan sülfat kristallerini parçalayarak akünün eski performansına kavuşmasına yardımcı olur. Akünüzün performansını artırmak ve verimli kalmasını istiyorsanız sizin için hazırladığımız en iyi kükürt gidericiler listesine göz atabilirsiniz!

1. Geniş ekranıyla tüm işlemleri yakından takip edin: Nexpeak Smart tam otomatik akü şarj cihazı


Her türlü aküyle uyumlu olan Nexpeak Smart tam otomatik akü damlama şarj cihazı, sekiz şarj korumasıyla öne çıkıyor. Akıllı kontrol, sıcak iklimlerde sıcaklık kompanzasyonu ve soğuk iklimlerde düşük şarj, ters koruma, soğutma sistemi, aşırı akım, alev geciktirici malzeme, aşırı voltaj ve kısa devre koruması ile son derece konforlu kullanım sunar.

Çoklu korumaya sahip kükürt giderici, pilinizi istediğiniz zaman, istediğiniz yerde güvenle şarj etmenize olanak tanır. Akü durumunu, şarj voltajı ve akımını, iç sıcaklığını, şarj yüzdesini, kış ve yaz modunu geniş dijital ekran üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz. Herhangi bir karmaşık adım gerektirmeyen cihazı kolayca bataryaya bağlayıp kullanabilirsiniz.

Ürünü keşfedin

2. Aradığınız ve ihtiyacınız olan bir ürün: KOBB KBS15000 6V/12V/24V 300A Akıllı Dijital Akü Şarj Cihazı ve Akü Bakım Cihazı/Desülfatör


Pil performansını artırmak isteyenler için en iyi kükürt gidericiler

KOBB KBS15000 6V/12V/24V 300A Akıllı Dijital Akü Şarj Cihazı ve Akü Kükürt Giderici ve Bakımı 6 Volt ile 24 Volt arasında enerji aralığına sahip tüm akülerin bakımını sağlar. Acil durumlarda size yardımcı olan cihaz, pratik tasarımı sayesinde her yere kolaylıkla taşınabiliyor.

Pillerin azalması durumunda otomatik şarjı kapatmak ve manuel moda geçmek için standart Yardım Modu özelliğini de kullanabilirsiniz. Dolayısıyla aracınızı beş dakika içerisinde hızlı bir şekilde şarj ederek çalıştırmaya yetecek enerji sağlar. Islak, jel, MF, AGM, kurşun asit gibi akü türlerini profesyonelce şarj eder.

Ürünü keşfedin

3. Fonksiyonel ve yüksek kalite: NOCO GENIUS2X4 6V/12V 40A Akıllı Çoklu/Dörtlü Şarj Cihazı ve Akü Bakım/Külfat Giderici


Pil performansını artırmak isteyenler için en iyi kükürt gidericiler“Kültür giderici ne işe yarar?” Merak ediyor olabilirsiniz. Desülfatörler, akülere yüksek frekanslarda doğru akım ileterek sülfat kristallerini parçalamaktadır. Bu nedenle pil performansını artırmayı başarıyorlar. NOCO GENIUS2X4 6V/12V 40A Akıllı Çoklu/Dörtlü Akü Şarj Cihazı ve Akü Bakım Cihazı/Desülfatör sayesinde araçlarınızın tüm yıl boyunca bakımlı kalmasını sağlayabilirsiniz.

Dokuz adımlı otomatik şarj fonksiyonu sayesinde pilin aşırı şarj edilmesi önlenerek pil kademeli olarak şarj edilir. Bu sayede pilin şarj olmasını beklemenize gerek kalmadan cihazınızı şarjda bırakabilirsiniz. Dört farklı aküyü aynı anda bağlayabilme özelliğiyle öne çıkan desülfatör, dayanıklı ve kaliteli malzemelerle üretildiği için uzun süre kullanım imkanı sunuyor.

Ürünü keşfedin

4. Kullanım kolaylığıyla ikna eder: Einhell CE-BC 1 M akü şarj cihazı


4.ürün

Tüm akülerde kullanıma olanak sağlayan NOCO Einhell CE-BC 1 M şarj cihazı, çok kademeli şarj döngüsüne sahip, mikroişlemci kontrollü akıllı bir şarj cihazıdır. Kırmızı ve siyah renk seçenekleriyle öne çıkan bu kompakt cihaz, 16 D x 21,5 G x 4,2 Y santimetre boyutlarına ve yalnızca 0,21 kilogram ağırlığa sahip olup, kolay taşınabilirlik ve duvara montaj imkanı sunuyor.

6/12V voltaj aralığında Jel, AGM, bakım gerektirmeyen ve az bakım gerektiren kurşun-asit akü gibi çok çeşitli akü tiplerine uygun olan bu cihaz, otomatik voltaj kısma fonksiyonuyla farklı araç tiplerine kolaylıkla uyum sağlar. IP65 koruma sınıfı ile toz ve su sıçramalarına karşı dayanıklı olup, dış mekan kullanımına uygundur. Yavaş şarj fonksiyonu sayesinde uzun süre kullanılmayan araçların akülerinin ideal şarj durumunda kalmasını sağlayarak ömrünü uzatır. Elektronik aşırı yük, kısa devre ve ters polarite koruması gibi güvenlik özellikleriyle donatılmış Einhell CE-BC 1 M, pilin şarj edilmesi ve bakımı için güvenilir ve etkili bir cihazdır.

Ürünü keşfedin

5. Acil Durum Kurtarıcı: Araba Motosiklet için YIWENG Pil Kükürt Giderici


4.ürün

Listemizdeki bir diğer ürün ise Otomobil ve Motosikletler için YIWENG Akü Kükürt Gidericidir. 6V ve 12V aküler için tasarlanan cihaz, kalsiyum, GEL, AGM, LiFePo4, ıslak, kurşun asit gibi çeşitli akü türlerinin yanı sıra otomotiv ve motosiklet aküleriyle de uyumludur. Üç aşamalı şarj işlemi pilleri etkili bir şekilde şarj eder ve aşırı şarj olmalarını önler.

YIWENG Araba ve Motosiklet Akü Desülfatörü, dahili kısa devre, aşırı voltaj, aşırı sıcaklık ve ters bağlantı koruması ile güvenli kullanım sunar. Akıllı dijital ekranı sayesinde elektrik, akım, sıcaklık ve şarj işlemi gibi önemli bilgileri net bir şekilde görmenizi sağlar. Ayrıca bu cihaz boşalmış ve sülfatlanmış akülerin onarılmasına yardımcı olarak akülerin ömrünü uzatır. Yalnızca 280 gram ağırlığındaki taşınabilir şarj cihazı, evde veya hareket halindeyken pil bakımı için ideal çözümdür

Ürünü keşfedin

6. Az yer kaplar: LANRU araç şarj cihazı


6.ürün

Sepetinizde %10'a varan indirimlerden yararlanmak için tıklayın!

6V ve 12V aküler için özel olarak tasarlanan LANRU tam otomatik araç akü şarj cihazı, kalsiyum, GEL, AGM, LiFePo4, ıslak, kurşun asit gibi çok çeşitli kurşun asit akü türleriyle uyumludur. Bu nedenle başta otomobil ve motosiklet olmak üzere çeşitli araçlar için ideal bir şarj çözümüdür.

Üç kademeli şarj sistemi akünün aşırı şarj olmasını engellerken, dahili koruma fonksiyonları (kısa devre, aşırı gerilim, aşırı sıcaklık ve ters bağlantı koruması) kullanım güvenliğini artırıyor. Akıllı dijital ekran, şarj işlemine ilişkin anında bilgi sağlayarak akım, sıcaklık ve elektrik seviyelerini net bir şekilde izlemenize olanak tanır. Ayrıca boşalmış ve sülfatlanmış akülerin arıtılmasına yardımcı olur ve akü ömrünü uzatır. Kompakt boyutu ve hafif yapısı sayesinde kolaylıkla taşınabilen LANRU şarj cihazı, yüksek sıcaklığa dayanıklı ABS malzemeden üretilmiş, dayanıklı bir üründür ve uzun ömürlü kullanım sunar.

Ürünü keşfedin

7. Kolay ve Pratik: YWBL-WH tam otomatik akıllı jeneratör akü şarj cihazı


7.ürün

Güvenli kullanım sunan YWBL-WH tam otomatik akıllı jeneratör şarj cihazı, güvenle kullanabileceğiniz bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Pil ömrünü uzatmak için boşalmış ve sülfatlanmış plakaların yenilenmesine yardımcı olur. Cihaz kısa devre korumasına sahiptir ve kısa devre durumunda kapanır.

Çoğu pil tipiyle uyumlu çalışan model, akıllı ekranı sayesinde akım, sıcaklık ve şarj sürecini yakından takip edebiliyor. Kalsiyum, jel, AGM, ıslak gibi birçok akü çeşidine uygun bir model satın alarak avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ürünü keşfedin

8. Geniş ekranı ile tüm süreçleri yakından takip edin: Optimate TecMate AccuMate TM06 4 kademeli akü şarj cihazı ve bakım cihazı 6V/12V


8.ürün

TecMate AccuMate TM06, 6V ve 12V kapasiteli “geleneksel” araç akülerinin şarj edilmesi ve bakımı için tasarlanmış 4 aşamalı şarj ve bakım cihazıdır. Araç akülerinin uzun süreli kullanımlarda bile performansını güvenli ve etkin bir şekilde korumasını sağlar. Pili cihaza bağlı olarak birkaç ay boyunca hiçbir risk veya sorun yaşamadan bırakabilirsiniz.

Kompakt boyutları (25,2 x 18 x 6,1 cm) ve hafifliği (1,23 gram) ile bu şarj cihazı, kullanım kolaylığı sunar ve duvara sabitlenme imkanı sayesinde rahatlığı garanti eder. TecMate AccuMate TM06, aracınızın aküsünü verimli ve güvenli bir şekilde şarj etmek ve korumak için kullanışlı bir seçenektir.

Ürünü keşfedin

9. Ergonomik yapısıyla dikkat çekin: SATSAT 12V 24V darbeli şarjlı kükürt giderme cihazı


9. ürün

Birçok kullanıcı “Kültür giderici ne anlama geliyor?” diye soruyor. sorusunu sorar. Akü plakalarındaki sülfatın giderilmesine yardımcı olan desülfatörler, akü performansını artıran cihazlar olarak biliniyor. AIBEAU 6A araç aküsü şarj cihazı sayesinde 12V araçlarınızın ve motosikletlerinizin tüm yıl boyunca bakımlı kalmasını sağlayabilirsiniz.

4Ah'den 100Ah'ye kadar AGM, Gel, SLA, su basmış (WET) ve derin döngülü kalsiyum akülerin bakımı ve şarjı için uygun olan bu cihaz, darbe onarımı ile akü sızıntısını onararak akü ömrünün uzatılmasına yardımcı olur. Yerleşik çoklu koruma özellikleri, akünüz ve aracınız için maksimum güvenlik sağlayarak aşırı şarj, aşırı akım, elektrik kesintisi, kısa devre ve aşırı ısınma gibi tehlikeli durumları önler. LCD ekran, akü şarj durumu, voltaj ve şarj akımı gibi önemli bilgileri net bir şekilde görüntüler ve akü için sabit voltaj şarjı sağlayarak aşırı şarj endişesi olmadan optimum bakım ve uzun vadeli performans sunar.

Ürünü keşfedin

10. Kaliteli ve dayanıklı: LIANGYAN 12V 6A damlama şarj cihazı için tam otomatik taşınabilir kükürt giderici


Pil performansını artırmak isteyenler için en iyi kükürt gidericiler

Prime üyesi olmak ve ücretsiz kargo ve diğer birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

En iyi ve en uygun fiyatlı kükürt gidericiler listesindeki bir diğer ürün ise LIANGYAN 12V 6A Damlama Şarj Cihazı için Tam Otomatik Taşınabilir Kükürt Gidericidir. Model, çok fonksiyonlu akıllı şarj fonksiyonu sayesinde 12 Volt aküyü otomatik olarak algılayabiliyor ve mikroişlemci kontrollü bir program aracılığıyla tüm şarj işlemlerini otomatik olarak izleyebiliyor.

Ayrıca hızlı şarj için kullanılan manuel mod ile otomatik damlama şarj modu arasında geçiş yapar. Bu sayede pil sağlığını korurken uzun süre kullanabileceksiniz. Aracınız için geliştirilen bir diğer özellik ise etkin onarım modunu kullanarak sülfatlaşma ve asit tabakalaşmasını kolaylıkla tespit edebilmenizdir.

Ürünü keşfedin

Önerdiğimiz ürünleri beğeneceğinizi umuyoruz. Bu içerikten satın almaya karar vermeniz durumunda Mynet, bağlantılardan gelir/komisyon kazanabilir. Satın alma sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir