NVIDIA Studio: İçerik Oluşturucular için En Yeni Yapay Zeka ve RTX Araçları GTC'de Duyuruldu – TEKNOLOJİ

“NVIDIA Studio”nun bu haftaki bölümü, yaratıcılara en son yapay zeka haberlerini sunmak için NVIDIA'nın bu hafta gerçekleşecek küresel yapay zeka teknolojisi konferansı GTC'ye odaklanıyor. Ayrıca Mart ayında Studio sürücüsünde uygulama yaratıcılığını optimize etmek için özel olarak tasarlanan en son güncellemeleri de vurgulayacağız. Artık NVIDIA uygulamasından indirilebilir.

  • Adobe'nin Substance 3D Stager'ı Görmek 3D madde örnekleyicitasarımcılar ve sanatçılar için 3D iş akışlarını daha da iyileştiren yapay zeka güncellemeleri alıyor. Stager beta, yeni Bileşik Arka Plan özelliği ile geliştirildi ve 3D Sampler, Metinden Dokuya beta ile güncellendi. Her iki uygulama hakkında daha fazla bilgi edinmek için GTC'nin “3D Konseptlerini Yükseltmek: GenAI ile Zenginleştirilmiş Tasarım” oturumundan bilgi alabilirsiniz.
  • yeni yayınlandı NOT 30.1 beta Sürüm, içerik oluşturucuların gerçek zamanlı mesajlaşma protokolünü kullanarak YouTube'da daha yüksek kaliteli HDR videolar yayınlamasına olanak tanıyor.
  • iClone 8 için en son NVIDIA Omniverse Audio2Face güncellemesi, hangi dili konuşursa konuşsun veya şarkı söylerse söylesin animasyonların ağızlarını gerçekçi bir şekilde hareket ettirmesine olanak tanıyor. Ek olarak, kaydırıcı kontrolleri ve çerçeve düzenleyiciyle tam spektrumlu düzenleme, animasyonların daha hassas şekilde ayarlanmasına olanak tanıyarak kontrolü artırır.
  • NVIDIA RTX Remix Açık Beta, yakında çıkacak olan Beaming özelliğine sahip DLSS 3.5 tarafından destekleniyor ve mod geliştiricilere projelerini güncelleme konusunda yapay zeka gücü sağlıyor.

Bu haftanın NVIDIA Studio blogunu ziyaret ederek tüm bu heyecan verici ayrıntılara ek kaynaklarla ulaşabilirsiniz. Yapay zeka hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? İçerik oluşturucu odaklı ek oturumlar için GTC oturum kataloğunda arama yapabilir ve “İçerik Oluşturma/Görüntüleme/Işın İzleme” ve “Üretken Yapay Zeka” konularının yanı sıra NVIDIA CEO'su Jensen Huang'ın GTC açılış konuşmasına göz atabilirsiniz. Ayrıca RTX'in üstün yapay zeka yeteneklerini ve performansını nasıl desteklediğini öğrenmek için yeni AI Kod Çözülmüş blog serimize de göz atın. Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir