Görüntüler ortalığı karıştırdı! Hüseyin Yayman'dan TikTok'a sert tepki: Daha önce uyarmıştık! Kabul edilemez

Google ekibi, Türkiye Büyük Millet Meclisi Dijital Kanallar Komisyonu'nda kendisini tam olarak tanıttı. Gündemde telif hakkı yasasının tartışıldığı kritik toplantıda Dijital Medya Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman'ın açıklamaları dikkat çekti.

Sosyal medya platformu TikTok'u eleştiren Yayman, genç bir kadının kuzeniyle dudak dudağa öpüştüğü anları paylaştığı görüntüleri hatırladı.

Yayman şu ifadeleri kullandı:

“Daha önce de TikTok'u burada ağırlamıştık ve kendisini uyarmıştık. TikTok, adının skandallarla anılmasına izin vermeye devam ediyor! Sırf sırf onu elde etmek için 5 yaşındaki torununa burada açıklayamayacağım davranışlarda bulunması kabul edilemez. Bu durum toplumda infial yarattı. Bu paylaşımın ardından o kişinin savunması skandala yeni bir boyut kazandırdı.” “ekledi.”

ghfj

NE OLDU?

Sosyal paylaşım sitesi TikTok'ta yayın yapan genç kadın, kuzeniyle dudak dudağa öpüştüğü anları paylaştı. Çocuk istismarı olarak nitelendirilen görüntüler tepkilere yol açtı.

Tutuklu genç kadın savunmasında şunları söyledi: “Kuzenimle birbirimizi öperek, koklayarak seviyoruz. Çocuk beni öpüyor, seviyor, yalıyor. Bunu bana annesinin, babasının ve babasının önünde yapıyor.” diğer herkes.” Aksi takdirde ve taciz sırf beğeni almak için, linç videonuzu görmek için etkileşim amaçlı yazılmıştır, Allah'a yemin ederim, size acıyorum, istediğiniz kadar paylaşın.'” dedi.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Şifre: kuğu emojisi!  Yazdıkları her ilaç için paranın yarısını aldıkları iddiasıŞifre: kuğu emojisi! Yazdıkları her ilaç için paranın yarısını aldıkları iddiası
9 günde 72 ölüm!  Kurban Bayramı trafik verileri açıklandı9 günde 72 ölüm! Kurban Bayramı trafik verileri açıklandı
Sağlık Bakanlığı uyardı: Aşırı sıcaklara dikkatSağlık Bakanlığı uyardı: Aşırı sıcaklara dikkat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir