Adnan Oktar'ın sosyal medya oyunu ortaya çıktı! Silivri için özel çalışma yaptılar: Efsane yapalım

Adnan Oktar ve tarikatının her geçen gün yeni bir planı ortaya çıkıyor. Dışarıda dini istismar ederek insanların hayatlarını zindana sürükleyen örgüt, Adnan Oktar'ın tutuklanarak cezaevine gönderilmesinden sonra da boş durmadı.

Sosyal medya faaliyetlerine önem veren kuruluşun her ayrıntıyı düşünüp TT çalışmaları üzerinden kendini haklı çıkarmaya çalışması durumun vahametini bir kez daha ortaya çıkardı.

“ONU EFSANE YAPALIM”

Oktar tarikatına yönelik örgüt dışı üyelerin yaptığı çalışmalar şimdiden birçok kullanıcının dikkatini çekti. Örgüt üyeleri arasında durumu abartan yazışmalar ortaya çıktı. Hatta aynı yazışmanın bir bölümünde şu ifadelerin yer aldığı tespit edildi: “Harf kullanalım, büyük harf kullanalım, daha önce söylediğim gibi efsane yapalım.” Özellikle “Silivri cehennemi” yazısını herkesin paylaşmasını isteyen örgüt üyeleri, sosyal medyada tanıdıkları her hesabı engelledi.

06

DIŞARIDAN KREM BOYA İSTEDİ

Adnan Oktar, 2018 yılındaki operasyonun ardından tutuklanarak Silivri Cezaevi'ne gönderildi. Bu süreçten sonra dış örgüt mensupları hummalı bir şekilde çalıştılar. Silivri'deki şartları inceleyen Oktarcılar, buzdolabının olup olmadığını, su ısıtıcısının nasıl kullanıldığını, günde kaç saat sıcak su verildiğini tüm şartları detaylı olarak araştırdı. Oktar'ın bu dönemde adamlarından jel-krem boya istemesi de dikkat çekiyor.

08

ADNAN OKTAR'IN DIŞ YÖNETİMLERLE İLETİŞİM TRAFİĞİ

Organizasyon üyeleri bu dönemde müşteri toplantıları ve mektuplarını en hayati konular olarak görüyorlardı. Mektup sayılarının arttığına dikkat çekilen yazışmada, her eve bir faks makinesi alınması da görüşüldü. Bu sapkın örgütün genç avukatları tuzağa düşürme çabaları son dönemde sıradanlaştı. Suç işlemek için örgüt kurmak, çocuklara cinsel istismar, cinsel şiddet, siyasi ve askeri casusluk gibi birçok suçtan yargılanan Adnan Oktar, büyük bir yüzsüzlükle tanıştığı Avukat S.'ye şunları söyledi: “Büyük aşklar bazen öyle ilginç yerlerde başlar ki” ” hakkında çok konuşuldu.

09

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Eve gelen yakınları acı manzarayla karşılaştıEve gelen yakınları acı manzarayla karşılaştı
Cinayet Bodrum'da cinayet “ev satışı”! 81 yaşındaki komşusunu sokak ortasında öldürdü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ayasofya Camii'nde akşam namazını kıldı.Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ayasofya Camii'nde akşam namazını kıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir